وزارت صمت از هیچ تلاش و همکاری برای رونق ساخت داخل دریغ نخواهد کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صمت از هیچ تلاش و همکاری براس رونق ساخت داخل دریغ نخواهد کرد و توجه به بخش تولید علاوه بر اشتغال، در زدودن آثار فقر، معیشت عمومی، رفع معضلات بانکی و احیای ارزش پول ملی تاثیر مستقیم دارد.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
پیگیری پروژه نهضت ساخت داخل

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور صنایع شامگاه چهارشنبه در آیین گشایش نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که در شیراز برگزار شد گفت: ما در این وزارتخانه امسال پروژه‌ای به نام نهضت ساخت داخل را در جهت تعمیق و توسعه رونق تولید پیگیری می‌کنیم.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود

پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، طی روزهای ۱۹ و۲۰ آذر‌ماه با موضوع سرمایه انسانی و رقابت پذیری با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر کشور و متخصصان این حوزه در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

یکشنبه 17 آذر ماه 1398
فاز نخست پروژه‌های پژوهشی ازدیاد برداشت در مرحله نهایی است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: پروژه‌های پژوهشی ازدیاد برداشت و بهبود تولید از ۶ میدان نفتی که به پنج دانشگاه و مرکز علمی کشور واگذار شد، فاز نخست این قراردادها در حال اتمام است.

جمعه 15 آذر ماه 1398
زنگنه: تا وقتی پول نفت در اینستکس جابجا نشود اتفاقی نیفتاده است

وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه تصریح کرد: شرط مذاکره با آمریکا این است که «تمامی تحریم‌های نفتی و بانکی» علیه ایران برداشته شود.

جمعه 15 آذر ماه 1398
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین